HD-C30 Kontrol Kartı
HD-C30 Kontrol Kartı
HD – C30 özellikleri
| Kontrol programı | HDPLAYER |
| Kullanım alanı | Full renk paneller |
| Metin | Metin ve resim doğrudan düzenlenmektedir |
| Çıkış | 1000M RJ45 x1, çift stereo AUDIO x1, 50 pinden 2 |
| Zaman | Klasik analog saat, dijital saat ve görüntü arka planı olan çeşitli saatler |
| Hafıza | 4GB |
| Resim formatı | BMP, GIF, JPG, JPEG, PNG, GIF, PBM, PGM, PPM, XPM, XBM vb. |
| Video formatı | AVI, WMV, MP4, 3GP, ASF, MPG, FLV, F4V, MKV, MOV, DAT, VOB, TRP, TS, WEBM vb. |
| Test | Kart üzerinde buton ile |
| Tarama | 1-32 rasgele ve statik tarama desteği |
| Reset | Kart üzerinde buton ile |
| Piksel sayısı | 640 x 480 , 1024 x 300 , 600 x 512 |
| İletişim | Ethernet, USB |
| Çalışma voltajı | DC 5V |
Son Yazılar
Led Ajans0 Comments
İzmir LED Ekran
Led Ajans0 Comments
LED Ekran Fiyatları 2026 Mayıs
Led Ajans0 Comments
Colorlight X6 Nedir?
admin0 Comments
LED Ekran Fiyatları 2026 Mayıs Güncel
Led Ajans0 Comments